שלום, אני ליעד יוסף, מעצב פנים מהדור החדש בישראל. בכל פרויקט אני דואג להביא איתי גישה מקורית, חדשנית ורעננה לעולם העיצוב. נולדתי בגליל העליון, במושב מרגליות שעל גבול הלבנון, בן בכור למשפחה עם משק חקלאי. "נופי הילדות שלי משפיעים מאוד על תפיסת העולם העיצובית שלי – הרבה חומרים טבעיים, מרקמים רגועים, פשטות, מרחבים, כחול שמיים, ירוק טבעי, לבן של שלג מהחרמון ושחור של אבני בזלת". נבחרתי להופיע בספר האדריכלים של ישראל 2015 , בהוצאת "טבע הדברים".

 

התמחות –דירות מגורים ובתים פרטיים ,פנטהאוזים, וילות ולופטים. יש לי ידע רב בתחום החדש של הום-סטייג'ינג, המשדרג באופן משמעותי את איכות הנכס ואת מחירו, בהשקעה זולה יחסית לרווח הצפוי ממכירה או השכרה. כמו כן אני מעצב חללים במבני ציבור, לובי של מגדלי מגורים, עיצוב דירות לדוגמא, ועיצוב לסניפים של רשתות מסחריות. בין השאר עיצבתי ב"איקאה" ישראל, את סניפי מותג השעונים "אמבוס" הסנדוויץ בר המדובר "כריך או ויץ" ועוד…

 

מעבר לעבודה בסטודיו התאהבתי גם בהוראה. משנת 2012 אני מרצה לעיצוב פנים במכללה הגדולה בישראל בתחום, "קווים". עומד בראש החוג לעיצוב מטבחים. ומכשיר מאות בוגרים בשנה.

 

אני מאמין- שלהיות מקצוען זה לזכור שאני מעצב עבור אנשים שיעבירו בחלל הזה פרק מהחיים שלהם והעיצוב אמור להתאים להם ולא לשקף את הטעם האישי שלי והפנטזיות שלי. זה אומר, להיות אמפטי וקשוב לתחושות ולרצונות של הלקוח ולייצר עבורו מרחב שיאפשר לו להיות מי שהוא. זה גם המוטו שאני מעביר לסטודנטים שלי.

שלום, אני ליעד יוסף, מעצב פנים מהדור החדש בישראל. בכל פרויקט אני דואג להביא איתי גישה מקורית, חדשנית ורעננה לעולם העי צוב. נולדתי בגליל העליון, במושב מרגליות שעל גבול הלבנון, בן בכור למשפחה עם משק חקלאי. "נופי הילדות שלי משפיעים מאוד על תפיסת העולם העיצובית שלי – הרבה חומר ים טבעיים, מרקמים רגועים, פשטות, מרחבים, כחול שמיים, ירוק טבעי, לבן של שלג מהחרמון ושחור של אבני בזלת". נבחרתי להופיע בספר האדריכלים של ישראל 2015 , בהוצאת "טבע הדברים".

 

התמחות –דירות מגורים ובת ים פרטיים ,פנטהאוזים, וילות ולופטים. יש לי ידע רב בתחום החדש של הום-סטייג'ינג, המשדרג באופן משמעותי את איכות הנ כס ואת מחירו, בהשקעה זולה יחסית לרווח הצפוי ממכירה או השכרה. כמו כן אני מעצב חללים במבני ציבור, לובי של מגדלי מגורים, עיצוב דירות לדוגמא, ועי צוב לסניפים של רשתות מסחריות. בין השאר עיצבתי ב"איקאה" ישראל, את סניפ י מותג השעונים "אמבוס" הסנדוויץ בר המדובר "כריך או ויץ" ועוד…

 

מעבר לעבודה בסטודיו התאהבתי גם בהוראה. משנת 2012 אני מרצה לעיצוב פנים במכללה הגדולה בישראל בתחום, "קווים". עומד בראש החוג לעיצוב מטבחים. ומכשיר מאות בוגרים בשנה.

 

אני מאמין- שלהיות מקצוען זה לזכור שאני מע צב עבור אנשים שיעבירו בחלל הזה פרק מהחיים שלהם והעיצוב אמו ר להתאים להם ולא לשקף את הטעם האישי שלי והפנטזיות שלי. זה אומר, להיות אמפטי וקשוב לתחושות ולרצונות של הלקוח וליי צר עבורו מרחב שיאפשר לו להיות מי שהוא. זה גם המוטו שאני מעביר לסטודנטים שלי.