מדוע חשוב כל כך להשקיע משאבים בעיצוב העסק?

המתווה העיצובי של המשרד הוא חשוב מאוד והרבה פעמים ממעיטים בערכו. התרבות העסקית משתנה במהירות בימים אלה, מה שאומר, שהעסק שלך חייב לעמוד בקצב של השינויים הללו, גם מבחינה עיצובית.
קבלו את כל הסיבות להשקיע במשרד שלכם, גם אם אתם קצרים בתקציב פנו למעצב פנים. בראייה קדימה, זה ישתלם לכם! עיצוב: ליעד יוסף - מעצב פנים

 

השקעה בעיצוב המשרד תשפר את מורל העובדים ותחדיר בהם מוטיבציה
החלל שבו אנחנו נמצאים יכול להשפיע באופן ישיר על האנרגיה והתחושות שהוא מעורר בנו, וכדי שאתה והעובדים שלך תוכלו להרגיש בנוח וליהנות מאנרגיות שמעודדות עבודה, חשוב להקדיש מחשבה לעיצוב המשרד ולהשקיע בכך את המשאבים הראויים. מעבר למצב רוח טוב, אתה וודאי רוצה להיות יעיל בעבודתך, ועוד יותר מזה, חשוב לך שהעובדים שלך יהיו פרודוקטיביים. עיצוב נכון של המרחב העסקי יגביר את היעילות שלהם, יעודד החלפת רעיונות והוא יכול אף להוות תשתית להיווצרותה של עבודת צוות טובה.

כך לדוגמא, היום רווח מאוד הקונספט העיצובי של ה"אופן ספייס", או חלל העבודה הפתוח , שהוא אזור עבודה מרכזי הכולל מספר עמדות לפי מספר העובדים. ארגון כזה של החלל הוא  תנאי אידיאלי לתקשורת בין העובדים והוא יוצר תחושה של יחד, קהילתיות ושיתוף פעולה- כזו שהתוצאות שלה יכולות לבוא לידי ביטוי ברעיונות טובים יותר ובביצועים גבוהים יותר.
עיצוב עסקים שמושך לקוחות
חשיבות נוספת שטמונה בעיצוב היא בכוח שלו למשוך אליכם לקוחות, להשאיר אצליכם לקוחות ולהגדיל את מעגל הקונים שלכם. דמיינו לרגע שאתם צריכים לשכור עורך דין, ושאתם נכנסים לראשונה למשרד שלו. האם הייתם ממשיכים לעבוד עם עורך דין, שהמשרד שלו נראה מעופש, חנוק, נטול אוויר ומלא באנרגיה לא טובה?
הרי במקרה כזה, גם רושם ראשוני מוצלח וניסיון עשיר של עורך הדין, לא היו גורמים לכם להמשיך לעבוד איתו, נכון? מאותה הסיבה, חשוב שהמרחב העסקי שלכם יהיה מעוצב בסטייל, ישקף את המותג שלכם, ייראה אטרקטיבי, נקי ומסודר, וימשוך אליו אנשים.

 

לפנות למעצב פנים

מעצב פנים המתמחה בעיצוב עסקים יגבש תוכנית עיצובית שתהיה תועלתית עבור העסק ותאפשר לעובדים לנצל באופן טוב יותר את הכישורים שלהם. חשוב מאוד שהסביבה העסקית תהיה לא רק פונקציונאלית, אלא גם נעימה ונוחה, היות שהעובדים מבלים לא מעט זמן בסביבה הזו, וזו הסיבה שאתם חייבים להתייעץ עם איש מקצוע, שילווה את הפרויקט הזה למן ההתחלה, יתפור את כל החוטים ויגרום לעסק שלכם להיראות פשוט "וואו". מעצב פנים בתל אביב, בדרום, בצפון או במרכז- הכי חשוב, כשאתם בוחרים מעצב פנים, שתתרשמו מעבודות קודמות שהוא עשה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שיש לכם טעם דומה ושאתם יכולים להתחבר לכיוון שאליו הוא ייקח אתכם. מעבר לזה, חשוב שתהיה לכם כימיה עם מעצב הפנים, כי התהליך עשוי לקחת זמן, וכדאי שהזמן הזה יעבור עליכם בנעימים.