משפחת צרויה

לליעד יוסף,

 

לפני כ 8- חודשים הכירו לאשתי דרך מקום העבודה את המע צב ליעד יוסף. בפגישה הראשונה שקיימנו אשתי ואני התלבטנו מה בר צוננו לשפץ בבית. ליעד נתן לנו מספר אפשרויות כי צד לשפץ את ביתנו, אני פחות או יותר ידעתי מה יהיה כיוון השיפוץ אך אשתי פחות, היא הייתה צריכה דברים יותר מוחשיים כדי לדעת איך יראה הבית לאחר השיפוץ. לא חר הפגישה הראשונה התעכבה העבודה בבית עקב קריסת מקום העבודה שלי. 

ליעד היה מאוד סבלני בנושא ומגיע לו שאפו בנושא!!!

כעבור כ- 3 חודשים לאחר התיי צבות במקום העבודה החדש שלי החלטנו אשתי ואני כן לבצע את השיפוץ, לאחר התייעצויות עם ליעד והקצבת התקציב התואם.

בפגישה הראשונה קיבלנו מליעד תוכנית על מה שתכנן בסלון והחלפת מיקום הסלון, הנמכת תקרה , מיקום לטלוויזיה ומערכת הצבעים שנקבע לב ית. אני מאוד התחברתי לתוכנית אולם אשתי פחות ידעה איך יראה הסלון ושילובי הצבעים. אני חייב לציין ששילובי ה צבעים בחדרים ובסלון גם לי היו נראים מוזרים אך סמכתי על המקצועיות של ליעד.

במהלך העבודות נפגשנו מס' פעמים עם ליעד בביתנו, הוא עקב לאורך כל השיפוצים ונתן לנו הערות רלוונטיות.

בנושא התאורה והוילונות מגיע לליעד הרבה קומפלימנטים, אין אחד שלא נכנס לבית ומתרשם מהשילוב של התאורה, הוילונות וכמובן השילוב עם הריהוט החדש!!! אני חייב לציין את המקצועיות שהפגין ליעד בכל הפרטים, עד הפרטים הקטנים ביותר!!

אנו מודים מאוד לליעד על עבודותו ומקצועיותו!

בתודה מראש,
אלי יעל והילדים.