משפחת קוזיאל

מכתב תודה והערכה למעצב המקסים שלנו ליעד יוסף,

סיפור ההיכרות שלנו עם ליעד החל לפני כשנה וחצי, במרס 2011 קנינו בית חדש 5 חדרים מקבלן באור יהודה חלום של כל משפחה. בעלי 3 בנותיי ואני , גרנו לפני כן בבית ישן כ-35 שנה עם 3.5 חדרים לא גדול ודי יישן. בהתחלה לא חשבנו בכלל לקחת מעצב למי בכלל היה כסף לזה?! אבל כששאלתי וחקרתי והבנתי כמה דורש בית חדש ושהבנתי שהפעם אני רוצה לעשות בית כמו שאני חולמת עליו הבנתי שללא מעצב פנים חבל לי על הזמן, ואני מודה לאלוהים שהקשבתי לליבי.
אז התחלתי לחפש מעצבי פנים אפילו נפגשתי עם כמה לפני ליעד, ובכל זאת זה לא היה מה שחיפשתי. הגעתי אליו דרך סקר קטן שערכתי באינטרנט ובנוסף דרך מכרים ששאלתי. כאשר נפגשתי עימו לראשונה היה קליק כאילו הלב אמר לי זה זה!!!

הוא הגיע לפגישת ייעוץ בפעם הראשונה באתר הבנייה, הבית שלנו עוד לא היה מוכן, ישבנו בגינה השכונתית והראיתי לו את תכניות המטבח ומיד הוא אמר מה נכון במטבח ומה לא נכון,הוא ישר קלט את התיקונים שצריך לעשות ומיד שאל את השאלות הנכונות זה היה מטריף!!!!

אמרתי לבעלי זה המעצב שאני רוצה!!! בעלי ואני התאהבנו בו מהרגע הראשון,ומאז דרכינו לא נפרדו ,הוא שינה את תוכניות המטבח 3 פעמים עד שהלב שלו ושלי היו שלמים עם התוכנית הסופית,אין משהו שהוא עשה ללא הסכמתי והסכמת בעלי, הוא בעצמו הלך ובדק פריטים וריהוט לבית, ובדק את איכות המטבח, הארונות הספות, והתאורה הוא לא וויתר עד שקיבל את התוצר הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר שניתן להשיג עם התוצאה הטובה ביותר!!!

ליעדי זה שם החיבה שלו עבורנו, מעצב ואדם עם קסם אישי!! מעבר לכך שהוא אחד האנשים המוכשרים והמקצועיים הוא אדם אנושי,מקסים,עם החיוך הכי רחב שיש,הוא עשה המון עבורנו!!
הוא נפגש עם בנותיי ושאל אותן, איזה חדר הן רוצות שיהיה להן ,היה לו חשוב להבין ולראות מה כל ילדה רוצה ולפי זה לתכנן את החדר. הוא שאל אותנו מה הצרכים שלנו? כל כמה זמן אנחנו מארחים? כמה אני מבשלת? איזה בית אני רוצה? איזה חדר שינה? אני אפילו לא חשבתי שצריך לשאול את השאלות הללו, ובהתחלה לא הבנתי מה הקשר לבית?!
היום אני מבינה וגם רואה את התוצאות!!

ליעדי:
אני ומשפחתי רוצים להודות לך על כל הדרך הארוכה שעשית איתנו ועבורנו, אין מילים בפי כדי לתאר את ההרגשה שלי ,בזכותך היום אני בבית חלומותיי!!! היום אתה חלק מהמשפחה , זה פשוט שווה כל אגורה!!!! והלוואי ויתמזל מזלו של כל לקוח כפי שהתמזל מזלי עם המעצב פנים שלי … ליעד יוסף האחד והיחיד!!!!!!

   

תודה ליעדי איציק הבנות ואני, נהיה אסירי תודה תמיד,אתה היית ותישאר חלק חשוב ממשפחתנו ,ושוב תודה ענקית מאיציק,אילנה,חן,קארין ומורן קוזיאל- אור יהודה.