מעצב פנים במרכז

 

ליעד יוסף - מעצב פנים במרכז

מעצבים מחדש את הבית? כמה סיבות טובות לפנות למעצב פנים במרכז
ישנן הרבה סיבות שגורמות לדיירים לרצות לעצב את הבית מחדש. בין אם מדובר בצורך לשנות, בהתרחבות התא המשפחתי, המחייבת הוספה של חדר או בתחושה כללית שהמראה של הבית מעייף- שדרוג החזות של הבית באמצעות עיצוב פנים ללא ספק יעשה את העבודה ויחולל את השינוי הדרוש. אבל אם לרגע חשבתם לקפוץ על האתגר הזה בעצמיכם, עצרו לרגע.
קבלו כמה סיבות טובות לפנות למעצב פנים במרכז במקום להתמודד עם הפרויקט בשיטת "עשו זאת בעצמיכם".

לפנות למעצב פנים כדי לא להיות במירוץ נגד הזמן

היום, כבר קשה להתווכח על כך שאנחנו חיים במציאות עמוסה, לחוצה, אפשר להגיד אפילו מטורפת. רובינו מתקשים ללהטט בין הילדים, לעבודה, לתחזוקת הבית ולתשלום החשבונות, חשים מתוחים, המחשבות רצות סחור סחור ומוסיפות הרבה שמן למדורת הלחץ שמתחוללת בגוף שלנו, ובמציאות שכזו- אנחנו רק מחכים לסוף השבוע כדי להשלים קצת שעות שינה ולבלות זמן איכות עם הילדים. בנקודה הזו ראוי להזכיר שפרויקט עיצוב פנים של הבית הוא "עבודה" של ממש, שמצריכה  פניות והקצאת זמן לטובת ביצוע משימות שהן חלק בלתי נפרד מכל תהליך עיצובי. קניית ריהוט, רכישה של אביזרים משלימים, צביעת הקירות, שיפוצים ועוד ועוד ועוד. בחיי שגרה שהם מלכתחילה עמוסים מאוד, קשה לפנות זמן נוסף כדי לעשות וי על רשימה ארוכה של משימות שצריך להשלים כדי שפרויקט עיצוב הבית יקרום עור וגידים ויהפוך למציאות ממשית.

להיעזר במעצב פנים כדי לממש את מירב הפוטנציאל הטמון בחלל

מעבר לעניין הפניות, שהוא מרכזי מאוד בסיפור, צריך גם לזכור שעיצוב מחדש של הבית מצריך מיומנויות, כישורים, ידע והבנה שלא לכל אחד יש. כדי לגבש קונספט עיצובי לבית, כזה שיבטא את הטעם האישי של דייריו ואת האמירה שהם רוצים ליצור בו, שיעלה בקנה אחד עם טרנדים עכשוויים, ויממש את כל הפוטנציאל שטמון בחלל- דרוש איש מקצוע. כיום תחום עיצוב הפנים משגשג, ניתן למצוא מעצבי פנים מקצועיים בכל אזורי הארץ, ורצוי להיעזר בידע שלהם כדי להפוך את הבית לאותו חלל עליו חלמתם.

לבחור בקפידה מעצב פנים במרכז

חשוב לציין לסיום, כי כדי לחולל בבית את המייקאובר הרצוי, ועל מנת שהוא באמת יהפוך לבית חלומות, יש לבחור בקפידה את מעצב הפנים לעבוד איתו. מעבר לכישרון של איש המקצוע ולניסיון שלו, חשוב מאוד לבחור מעצב פנים שקשוב לצרכים של לקוחותיו, כך שהמראה הסופי של הבית באמת ישקף את מי שאתם. כפי שתוכלו לראות בעמוד ה"אודות" באתר שלי, אחד העקרונות החשובים ביותר בעבודתי הוא להתאים את העיצוב לאופי הדיירים מבלי לתת לגחמות האישיות שלי ולראיית העולם העיצובית שלי להשפיע על המהלך העיצובי.