שוקל לפתוח בית קפה? כל מה שצריך לדעת על הפן העיצובי של המקום

שוקל לפתוח בית קפה? כל מה שצריך לדעת על הפן העיצובי של המקוםעיצוב ליעד יוסף מעצב פנים
החלטת סוף סוף שזהו, נמאס לך להיות שכיר ואתה רוצה להגשים חלום ישן ולפתוח בית קפה משלך? החלטה מבורכת. אתה בטח עמוס במחשבות ובתוכניות לגבי מימוש החזון שלך והפיכתו למציאות.
בדיוק עכשיו, כשהראש שלך רווי בתכנונים, זה זמן טוב להקדיש מחשבה לפן העיצובי של המקום.

 

כדי להקים בית קפה מגניב חשוב לקחת בחשבון את הפן העיצובי העתידי שלו
מקום לבית העסק החדש שלך הוא חשוב והון התחלתי חשוב לא פחות. אבל העיצוב העתידי של בית הקפה יעשה את ההבדל בין עוד בית קפה שיתווסף אל מניין בתי הקפה הקיימים בענף ההסעדה לבין בית קפה אגדי שיהפוך להיות הטרנד החם הבא באזור. אנשים אוהבים לבוא לבתי קפה בזכות הקפה כמובן, אבל לא פחות מכך בגלל האווירה. בית קפה חמים, אינטימי, נעים, שיקי ומדליק הוא בית קפה שאוהבים לחזור אליו, וכדי שיהיו לבית הקפה העתידי שלך אמירה וסטייל הוא חייב להיות מעוצב כהלכה. זה אומר, שבמקביל לכל התכנונים הלוגיסטיים אתה חייב לגבש קונספט עיצובי למקום. האם זה יהיה בית קפה בסגנון מודרני נקי? האם הוא יעוצב בקו איטלקי כפרי? או שמא אתה חושב ללכת על כיוון רטרו משוגע? לא משנה באיזה סגנון תבחר, חשוב שתהיה לך תוכנית ברורה וסדורה מראש, לפיה המקום יעוצב.

מעצב פנים יהיה אחראי על כל הפן העיצובי
כאן נכנס לתמונה מעצב פנים, המתמחה בעיצוב של בתי עסקים בכלל ובתי קפה בפרט, שיעזור לך לבנות את התוכנית העיצובית הזאת. גם אם אתה רואה במו עיניך בדיוק כיצד המקום שלך ייראה, אתה חייב ליווי של איש מקצוע המתמחה בעיצוב פנים, שיהיה מסוגל להפוך את החלום העיצובי שלך למציאות. מי שאין לו ניסיון או רקע בעיצוב יתקשה מאוד לגבש תוכנית ריאלית לחלל ולהבין מה הוא דורש. מעצב פנים מנוסה ומקצועי יוכל, על ידי בחינה ראשונית ביותר של החלל, לבחור קונספט מתאים ולגבש את האמירה הרצויה. כמובן, שכל התהליך הזה ינוהל בשיתוף מלא איתך, בעל המקום, אבל מי שיידע בצורה אפקטיבית לגרום לדברים לקרות ולבנות למקום את הלוק הדרוש הוא מעצב פנים מקצועי.

כמה מילים על בחירת מעצב פנים שיסייע בעיצוב טרנדי של בית הקפה
כדי שכל המתואר לעיל אכן יתרחש, אתה חייב לבחור מעצב פנים מקצועי, שיש לו ניסיון בעיצוב של בתי קפה. חשוב שתתרשם מעבודות קודמות שהוא ביצע, בין אם דרך תמונות ובין אם על ידי ביקור בבתי קפה שעוצבו על ידו. מעבר לכך, רצוי שתבחר מעצב פנים שעובד באותו אזור בו יוקם בית הקפה. אם אתה מתכוון לפתוח בית קפה תל אביבי, מעצב פנים במרכז יהיה מאוד נגיש אליך וזמין, לעומת מעצב פנים בדרום, שיידרש זמן נסיעה רב כדי שהוא יגיע אליך. לבסוף, חובה שתהיה ביניכם אינטראקציה טובה ושתרגיש שהמעצב קשוב לצרכים שלך ומדבר איתך באותה שפה, כי רק כך תוכלו לשתף פעולה ולגרום לדברים להתרחש כפי שאתה מדמיין אותם.