7 טיפים לעיצוב דירות – ליעד יוסף

ליעד יוסף – מעצב דירות במרכז הארץ, עם כמה טיפים שיעזרו לכם להפוך את הדירה לחלומית.

עברתם סוף סוף לדירה של "גדולים"? רוצים שהיא תיראה שיקית, שיהיה לכם כיף לארח בה, ושתרגישו בה הכי חופשיים והכי אתם שיש?

עיצוב דירה ליעד יוסף

 1. עיצוב דירות מתחיל בצבע! צבעים הם לא רק אלמנט עיצובי בסיסי שבלעדיו לא באמת ניתן להשלים עיצוב פנים לדירה, יש לו גם השפעה של ממש על מצב הרוח שלנו, הוא יכול להזרים שמחה לחלל, להפוך אותו למרגיע יותר וליצור בו טוויסט מעניין שמושך תשומת לב. מצאו דרכים מקוריות לשלב צבעים בחלל, בין אם על ידי צביעת הקירות ובין אם באמצעות שילוב של פריטים משלימים צבעוניים.
 2. ווילונות הם פריט עיצוב חשוב, שגם יאפשר לכם לווסת את כמויות האור הנכנסות לבית, במיוחד אם התברכתם בפתחים רבים, וגם להכניס סטייל לדירה שלכם. ווילונות מוסיפים כמעט מיד תחושה מפוארת ויוצרים יופי של אווירה.
 3. שטיחים, שטיחים ועוד פעם שטיחים! שטיחים הם כמו אביזר אומנות לרצפה, ואם תשלבו שטיחים באזורים מסויימים בדירה אתם תקנו לחללים הללו תחכום, כך שהם ייראו פחות משעממים וחד-מימדיים. מעבר לזה, השטיחים יעזרו לכם להגדיר ולתחום חללים בדירה ויוסיפו עוד גוון של צבע וטקסטורה.
 4. טפטים הם דרך נוספת לשדרג עיצוב דירות ולהפוך את הדירה לנעימה. טפטים יכולים להתאים מאוד לחלל כמו חדר הרחצה, אבל למעשה אפשר להשתמש בהם בכל חדר שהוא, קל מאוד להדביק אותם על הקירות והם באים במגוון עצום של דוגמאות, כך שתמיד אפשר למצוא את מה שמתכתב בול עם אופי הדירה או החדר.
 5. כלל ברזל בתחום של עיצוב בכלל ושל עיצוב דירות בפרט הוא לשלב תאורה מתאימה. תאורה יוצרת אמירה ובונה אווירה, וכשבוחרים גופי תאורה מתאימים אפשר להפוך כל חלל לכזה שמעורר אפקט וואו. פמוט קיר, גוף תאורה נתלה או שנדליר- תאורה נכונה גם תיצור תחושה של חדר גדול ומרווח יותר.
 6. אם התקציב שלכם לא מאפשר להתפנק בריהוט חדש, תמיד תוכלו לרענן את הריהוט הקיים בעזרת ריפוד או כיסויי בד לרהיטים, שאפשר להסיר בקלות.
 7. חדר השינה הוא המצודה שלכם. הוא המקום שאמור לאפשר לכם להירגע אחרי יום עמוס וליהנות משנת לילה ערבה ורציפה. עיצוב פנים נכון של חדר שינה חייב לכלול גם התייחסות לפרטים הקטנים כמו מזרון נוח ומצעים רכים ועוטפים.

  זכרו, שאם כל זה קצת גדול עליכם, אם אין לכם זמן או אם אתם לא מבינים דבר וחצי דבר בעיצוב, תמיד תוכלו להתייעץ עם מעצב פנים יעשה את זה בשבילכם בחן, בטוב טעם ובמקצועיות. הקפידו כמובן להקדיש מחשבה לבחירת המעצב שלכם כדי שהתוצאות יהיו לשביעות רצונכם.

  עיצוב דירה של ליעד יוסף